Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, 10 NIEDZIELA ZWYKŁA, 09.06.2024

1. Dziękujemy za ofiary składane na tacę inwestycyjną oraz wpłacane na konto. Dzisiaj także zbiórka do puszek na wsparcie działalności oratorium i służby liturgicznej. Niech Pan Bóg wynagrodzi dobroć serca.

2. W poniedziałek 10 czerwca o godz. 19:00 odbędzie się w naszym liceum spotkanie organizacyjne dla osób, które chciałyby się zaangażować po wakacjach w prace parafialnego zespołu synodalnego.

3. W czwartek 13 czerwca różaniec fatimski i procesja maryjna po Mszy św. wieczornej.

4. Przedszkole sióstr Józefitek przy ul. Prusa 28 zaprasza na festyn rodzinny w sobotę 15 czerwca
w godz. 11:00-15:00.

5. Z okazji 11 rocznicy ingresu J. E. Księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego, Metropolity Wrocławskiego zapraszamy na uroczystą Mszę św. do Katedry Wrocławskiej w sobotę 15 czerwca br. na godz. 11.00. Podczas liturgii dwóch  naszych parafian zostanie ustanowionych nadzwyczajnymi szafarzami Komunii św.

6. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11:00 modlić się będziemy z okazji zakończenia roku szkolnego, oratoryjnego i formacyjnego. Po Mszy św. zapraszamy na wspólne świętowanie na naszym boisku przy liceum salezjańskim. Będzie to także okazja do podziękowania za posługę siostry Weroniki, która decyzją przełożonych zmienia placówkę.

7. Zapraszamy dzieci na półkolonie letnie w terminie 01-05 lipca. Karty zgłoszeniowe można otrzymać
w zakrystii, kancelarii lub oratorium. Koszt 120 zł.

8. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz. 18:00.

9. W minionym tygodniu do wieczności z grona parafian odeszli: + Zdzisława Kucińska, + Józef Zajączkowski,
+ Maria Wysocka, + Marek Ciesielski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Leave a comment